ESMQ451VSN271MQ40S
MFR.Part #
ESMQ451VSN271MQ40S
JLCPCB Part #
C1668558
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1.78A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 270uF 40mm 450V ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS