ESMQ201ELL221MLP1S
MFR.Part #
ESMQ201ELL221MLP1S
JLCPCB Part #
C1601246
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 200V 220uF 35.5mm 7.5mm 700mA@120Hz ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS