MC22FD122G-TF
MFR.Part #
MC22FD122G-TF
JLCPCB Part #
C5795768
Description
-55℃~+125℃ 1.2nF 2mm 5.7mm 500V ±2% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS