MC22FD751G-TF
MFR.Part #
MC22FD751G-TF
JLCPCB Part #
C6903369
Description
-55℃~+125℃ 2mm 5.7mm 500V 750pF ±2% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS