381LX821M200J452
MFR.Part #
381LX821M200J452
JLCPCB Part #
C19599421
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.8A@20kHz 200V 25mm 3000hrs@105℃ 45mm 820uF ±20% Plugin,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS