380LQ822M025H022
MFR.Part #
380LQ822M025H022
JLCPCB Part #
C2648675
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.86A@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 25V 32mm 81mΩ@120Hz 8200uF ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS