MC22FF121G-F
MFR.Part #
MC22FF121G-F
JLCPCB Part #
C6224158
Description
-55℃~+125℃ 120pF 1kV 4mm 5.7mm ±2% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS