380LX103M035H452
MFR.Part #
380LX103M035H452
JLCPCB Part #
C3724762
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 22mm 3000hrs@85℃ 35V 4.4A@120Hz 45mm 50mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS