E32D750HPN243QDB7U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D750HPN243QDB7U
JLCPCB Part #
C5722863
Package
Bolt,D63.5xL117mm
Description
-10%~+30% -40℃~+105℃ 117mm 24000uF 28.6mm 63.5mm 75V Bolt,D63.5xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS