EKMH800VQT183MB80U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH800VQT183MB80U
JLCPCB Part #
C3723702
Package
Plugin,D40xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 18000uF 2000hrs@105℃ 25mm 40mm 7.43A@120Hz 80V 82mm ±20% 插件,D40xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS