E91F451VNT152MC80U
MFR.Part #
E91F451VNT152MC80U
JLCPCB Part #
C3721200
Package
Plugin,D50xL82.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1500uF 25mm 450V 5.7A@120Hz 5000hrs@105℃ 50mm 82.5mm ±20% 插件,D50xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS