E32D201CDN681QC67U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D201CDN681QC67U
JLCPCB Part #
C3814707
Package
Bolt,D50.8xL66.68mm
Description
-10%~+30% -40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 200V 22.22mm 50.8mm 66.68mm 680uF 螺栓,D50.8xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS