ELXV350ETC121MH12D
MFR.Part #
ELXV350ETC121MH12D
JLCPCB Part #
C1593135
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
120uF 12mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 415mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS