E91F401VSD102MB554
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E91F401VSD102MB554
JLCPCB Part #
C5628429
Package
Plugin,D40xL57.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 22.5mm 400V 40mm 5000hrs@105℃ 57.5mm ±20% 插件,D40xL57.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS