PZ1AL5V6B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL5V6B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6957931
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@2V 1W 4Ω 5.32V~5.88V 5.6V 600Ω SOD-123FL Zener Diodes ROHS