PZ1AH5V1B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH5V1B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7266651
Description
1W 5.1V 5uA@1V 6Ω SOD-123HE Zener Diodes ROHS