EMHB101ATR131MKN0S
MFR.Part #
EMHB101ATR131MKN0S
JLCPCB Part #
C5687710
Package
SMD,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 12.5mm 130uF 170mΩ@100kHz 22mm 296mA@120Hz 3000hrs@125℃ ±20% SMD,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS