EMLA350ADA220MF61G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMLA350ADA220MF61G
JLCPCB Part #
C2165399
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-40℃~+105℃ 22uF 3000hrs@105℃ 35V 56mA@120Hz 6.1mm 6.3mm 700mΩ ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS