MC18FA391G-F
MFR.Part #
MC18FA391G-F
JLCPCB Part #
C5795746
Package
1812
Description
-55℃~+125℃ 100V 2mm 390pF 4.5mm ±2% 1812 Mica and PTFE Capacitors ROHS