E91F451VND152MU80U
MFR.Part #
E91F451VND152MU80U
JLCPCB Part #
C5628438
Package
Plugin,D45xL82.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1500uF 22.5mm 450V 45mm 5000hrs@105℃ 82.5mm ±20% 插件,D45xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS