E91F451VNT102MU80U
MFR.Part #
E91F451VNT102MU80U
JLCPCB Part #
C3724779
Package
Plugin,D45xL82.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 25mm 4.7A@120Hz 450V 45mm 5000hrs@105℃ 82.5mm ±20% 插件,D45xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS