EKYB500ELL122MK40S
MFR.Part #
EKYB500ELL122MK40S
JLCPCB Part #
C1585543
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.86A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 1200uF 19mΩ 40mm 50V 5mm ±20% Plugin,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS