EKMQ161ELL330MJ16S
MFR.Part #
EKMQ161ELL330MJ16S
JLCPCB Part #
C410334
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 160V 16mm 2000hrs@105℃ 33uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS