APXJ200ARA151MF61G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
APXJ200ARA151MF61G
JLCPCB Part #
C2157820
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 150uF 165mA@120Hz 20V 23mΩ 6.1mm 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS