E91F451VND152MBA0U
MFR.Part #
E91F451VND152MBA0U
JLCPCB Part #
C5628432
Package
Plugin,D40xL102.5mm
Description
-40℃~+105℃ 102.5mm 1500uF 22.5mm 40mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL102.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS