159LBB035M2ED
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
159LBB035M2ED
JLCPCB Part #
C5479093
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 27.63mΩ@120Hz 3.98A@120Hz 3000hrs@85℃ 32mm 35V 35mm ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS