159LBB035M2CH
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
159LBB035M2CH
JLCPCB Part #
C5475424
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 25mm 27.63mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35V 4.54A@120Hz 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS