PSU18965C
MFR.Part #
PSU18965C
JLCPCB Part #
C2621778
Package
Bolt,D36.53xL69.85mm
Description
189uF 36.53mm 69.85mm 螺栓,D36.53xL69.85mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS