108LBA250M2EF
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
108LBA250M2EF
JLCPCB Part #
C5475279
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 248.68mΩ@120Hz 250V 3.58A@120Hz 35mm 42mm ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS