381EL271M450A452
MFR.Part #
381EL271M450A452
Description
-25℃~+105℃ 1.67A@20kHz 10mm 270uF 35mm 450V 45mm 550mΩ@120Hz 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS