380LX391M160H012
MFR.Part #
380LX391M160H012
JLCPCB Part #
C3722300
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6A@120Hz 10mm 160V 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 390uF 470mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS