108LBA250M2DH
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
108LBA250M2DH
JLCPCB Part #
C6382321
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 248.68mΩ@120Hz 250V 3.65A@120Hz 30mm 52mm ±20% Plugin,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS