108LBA200M2EE
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
108LBA200M2EE
JLCPCB Part #
C6360755
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 200V 248.68mΩ@120Hz 3.35A@120Hz 35mm 37mm ±20% Plugin,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS