ELE-500ELL3R3ME11D
MFR.Part #
ELE-500ELL3R3ME11D
JLCPCB Part #
C5113828
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 29.4mA@120Hz 2mm 3.3uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS