E32D251HPC103MDB7U
MFR.Part #
E32D251HPC103MDB7U
JLCPCB Part #
C3813864
Package
Bolt,D63.5xL117.48mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 117.48mm 14.74A@120Hz 18.5mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 28.58mm 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS