ELE-500ELL2R2ME11D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELE-500ELL2R2ME11D
JLCPCB Part #
C1575755
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 14.7mA@120Hz 2.2uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS