ELE-500ELL4R7ME11D
MFR.Part #
ELE-500ELL4R7ME11D
JLCPCB Part #
C5113829
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2mm 33.6mA@120Hz 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS