EKMH401VSN331MA35S
MFR.Part #
EKMH401VSN331MA35S
JLCPCB Part #
C1609400
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9305A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35mm 35mm 400V 753mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS