RC2012F625CS
MFR.Part #
RC2012F625CS
JLCPCB Part #
C4553824
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS