RC2012F685CS
MFR.Part #
RC2012F685CS
JLCPCB Part #
C4345555
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS