RC2012F621CS
MFR.Part #
RC2012F621CS
JLCPCB Part #
C4190897
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS