RC0603J110CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0603J110CS
JLCPCB Part #
C4323772
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 11Ω 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS