RCS1608F621CS
MFR.Part #
RCS1608F621CS
JLCPCB Part #
C17618560
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS