RC2012F753CS
MFR.Part #
RC2012F753CS
JLCPCB Part #
C4305941
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS