RC2012J114CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC2012J114CS
JLCPCB Part #
C4244211
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS