RC2012F755CS
MFR.Part #
RC2012F755CS
JLCPCB Part #
C4037567
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS