RC1005F1273CS
MFR.Part #
RC1005F1273CS
JLCPCB Part #
C17219418
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS