AT0805BRD0712RL
MFR.Part #
AT0805BRD0712RL
JLCPCB Part #
C5570969
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS