RK102PJ393CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RK102PJ393CS
JLCPCB Part #
C17350206
Package
0404
Description
2 39kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS