RC0402J204CS
MFR.Part #
RC0402J204CS
JLCPCB Part #
C4207643
Description
-55℃~+125℃ 200kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS